Difference between revisions of "User:Tony Mach/Sansui"
| (4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- style="background-color:#D0D0D0" | |- style="background-color:#D0D0D0" | ||
! | | ! | | ||
| − | ! Sansui | + | ! [[Sansui]] |
<!-- =========================================== --> | <!-- =========================================== --> | ||
|- style="background-color:#F0F0F0" | |- style="background-color:#F0F0F0" | ||
| − | ! CD | + | ! Plattenspieler |
| + | | [[Sansui P-900 E|P-900 E]] <br/> [[Sansui P-2000|P-2000]] | ||
| + | <!-- =========================================== --> | ||
| + | |- style="background-color:#F0F0F0" | ||
| + | ! [[Sansui CD-Player|CD]] | ||
| [[Sansui CD-X 311|CD-X 311]] | | [[Sansui CD-X 311|CD-X 311]] | ||
<!-- =========================================== --> | <!-- =========================================== --> | ||